Konfor Halı

Konfor Helli 2608 Modern Yolluk Halı

%17

indirim

579,90 TL
479,90 TL
Ebat
Ürün Bilgileri

Konfor Helli Modern Halı

·         Konfor Helli Dokuma Akrilik Halı, kumaş halılardan değildir. Sık dokulu gerçek DOKUMA halısıdır.

·         Hav boyu (iplik uzunluğu) 7mm’dir. Dokuma sıklığı 768.000 ilmek'tir. İnce ama sık dokulu bir halı olduğu için 4 mevsim kullanılabilir.

·         Halılarımızda kullanan hav ipliği 1.sınıf akriliktir ve özel ipeksi tuşesi’nin sağladığı ekstra yumuşaklık ve parlaklık ile bu akrilik koleksiyonumuzu yıllarca kullanabilirsiniz.

·         Pamuk tabanlı bir halıdır. Piyasadaki halıların zeminini sağlayan jüt iplikleri genellikle serttir. Biz, Konfor Halı olarak Halının hav yüzeyi kadar, arka sırt kısmının da yumuşak olması için, halının zeminini sağlayan jüt iplikleri yerine pamuk ipliği kullanmaktayız. Bu sebeple, halının eninde %5 kısalık söz konusu olabilir.

·         Kanserojen madde içermez. Antistatik ve (bakteri, mantar, mite barındırmaz)
 

Kullanım ve Bakım Talimatı

·         Temizliği çok kolaydır. Robot süpürgelerin en sevdiği halıdır.

·         Elektrik süpürgesi ile de kolayca süpürülebilir.

·         Rutin temizlik dışında herhangi bir lekelenme ya da sıvısal kirlenmeler için bölgesel leke çıkartıcı kullanınız. Kağıt havlu ya da bir bezle ile zaman kaybetmeden emdirin.

·         Çamaşır makinesinde yıkanmaz. Deterjan, sert yüzey temizleyicileri, çamaşır suyu, tuz ruhu gibi maddelerden uzak tutulmalıdır, bu tür maddeler halı dokusuna zarar verip çürümeye neden olur.

·         Çok fazla kirletildiği zaman, profesyonel temizleme şirketlerine başvuru yapınız.

·         Yüksek basınçlı (tazyikli) su ile yıkanmamasını rica etmekteyiz. Ekstra yumuşak bir halı olduğu için, bu hâliyle senelerce kullanmanızı dilemekteyiz.

·         Halınızın kullanılmadığı zamanda, katlamadan, rulo halinde rutubetin olmadığı bir yerde muhafaza etmenizi öneririz.

 

 

 

 

 

Ödeme Seçenekleri
0 Yorum
Değişim & İade
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.