Konfor Halı

Konfor Bamboo 3317 Modern Dokuma Halı

%9

indirim

1.099,90 TL
999,90 TL
Ebat
Ürün Bilgileri

Konfor Bamboo Modern Dokuma Halı

  


·        
Konfor Bamboo Dokuma Viskon Akrilik Halı, piyasadaki en kalın ve sık dokulu (1 Milyon İlmekli) dokuma halıdır.

·         Hav boyu (iplik uzunluğu) 10mm’dir. Dokuma sıklığı 1.250.000 ilmek'tir.

·         Halımızın yüzeyi, akrilik ve viskondan ipliklerinden dokunmuştur. Organik viskon ipliklerinin, nakış nakış, ilmek ilmek dokumasıyla üretilen bu halılarımız, el halısı örgüsüne sahiptir.

·         1.sınıf akrilik ve viskon ipliklerinin özel tuşesi’nin sağladığı ekstra yumuşaklık ve parlaklık ile bu koleksiyonumuzu yıllarca kullanabilirsiniz.

·         Pamuk tabanlı bir halıdır. Piyasadaki halıların zeminini sağlayan jüt iplikleri genellikle serttir. Biz, Konfor Halı olarak Halının hav yüzeyi kadar, arka sırt kısmının da yumuşak olması için, halının zeminini sağlayan jüt iplikleri yerine pamuk ipliği kullanmaktayız. Bu sebeple, halının eninde %5 kısalık söz konusu olabilir.

·         Kanserojen madde içermez. Antistatik ve (bakteri, mantar, mite barındırmaz)

 

Kullanım ve Bakım Talimatı

·         Temizliği çok kolaydır. Robot süpürgelerin en sevdiği halıdır.

·         Elektrik süpürgesi ile de kolayca süpürülebilir.

·         Rutin temizlik dışında herhangi bir lekelenme ya da sıvısal kirlenmeler için bölgesel leke çıkartıcı kullanınız. Kağıt havlu ya da bir bezle ile zaman kaybetmeden emdirin.

·         Çamaşır makinesinde yıkanmaz. Deterjan, sert yüzey temizleyicileri, çamaşır suyu, tuz ruhu gibi maddelerden uzak tutulmalıdır, bu tür maddeler halı dokusuna zarar verip çürümeye neden olur.

·         Çok fazla kirletildiği zaman, profesyonel temizleme şirketlerine başvuru yapınız.

·         Yüksek basınçlı (tazyikli) su ile yıkanmamasını rica etmekteyiz. Ekstra yumuşak bir halı olduğu için, bu hâliyle senelerce kullanmanızı dilemekteyiz.

·         Halınızın kullanılmadığı zamanda, katlamadan, rulo halinde rutubetin olmadığı bir yerde muhafaza etmenizi öneririz.

 

Ödeme Seçenekleri
0 Yorum
Değişim & İade
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.